Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na Catacomb eSports Forum.Uzivajte!
 
HomeStrictureGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 [ Catacomb ] Historija klana

Go down 
2 posters
AutorPoruka
GazijaA
catacomb ; Admin
catacomb ; Admin
avatar


Broj komentara : 845
Points : 7659
Reputation : 13
Age : 29
Mjesto : Sarajevo

[ Catacomb ] Historija klana Empty
KomentarNaslov komentara: [ Catacomb ] Historija klana   [ Catacomb ] Historija klana EmptySat Nov 20, 2010 9:43 pm

Ovako bio je to jedan prelijep suncani dan ja sam prebacivao tv i onako naletim na nakvu seriju kad widim dole nakvo ime Quinn .. Reko uh sto je dobro ime za klan udjem na msn , pitam sylara ocemo pravit klan , kaze ocemo reko imam dobro ime za klan , kaze kako , reko Quinn .. Slozio se i tako je i pocelo .. :/ Navece se nas 2 skupili da trazimo igrace za klan .. ja sam zwao ZeD-a nisam znao uopste lika .. reko oces cw za mene i tako .. on je zwao strikera wec 4 igraca .. kad naletim na nakvog lika nesta mu je bio nick sad N slowo .. I poceli smo igrat , imao je Striker admina na Clarion i tako smo vjezbali stelili se i tako .. saznamo da Gazija radi dobro forume i tako njega smuntamo da odradi forum , uradio bio je extra , skupljali smo clanove i to i tako skupimo 250 reg i 1600 mess i dobijemo domen .com .. Nakon toga smo prestali malo da igramo posto smo sylar i ja imali lose ocjene a bio je kraj skole pa smo morali uciti .. Nakon zavrsetka skupili smo se i igrali lige neke .. i nastvili igrat lana i online stalno :/ Posto smo se bili posvadjali sylar i ja nezz sta je bilo on napusti klan :S onda udju u klan Cyclon , Snake , Freaksone .. i igrali smo samo lana sa tom ekipom .. Naakon 20 do 30 dana sylar i ja se pomirimo i o5 okupimo Quinn clan .. Onda nowi igraci i to :] Pukky , Sylar , Explosion , ZeD i ja i bila smo dobra ekipa slagali se i to .. I sad dolazi da mjenjamo ime klana , meni nije bilo drago posto su nas likovi zapamtili i upoznali kao jak klan :/ ali ne mogu sam protiv swih i tako promjenimo u ime Catacomb .. natavili smo igrati i sada u clanu igra
IMAS U INFO ] i ide nam dobro :] nadam se da je onako lijepa historija klana mrzelo me da nes prekrasno sastavljam ima tu mnogo pricat :/
Na vrh Go down
https://kobk.bosnianforum.com
zσпiiiκ_
catacomb ; Admin
catacomb ; Admin
zσпiiiκ_


Broj komentara : 677
Points : 5312
Reputation : 0
Age : 28
Mjesto : R A J V O S A <3

[ Catacomb ] Historija klana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [ Catacomb ] Historija klana   [ Catacomb ] Historija klana EmptySat Nov 20, 2010 10:12 pm

~.~
Na vrh Go down
http://catacomb-team.com
GazijaA
catacomb ; Admin
catacomb ; Admin
avatar


Broj komentara : 845
Points : 7659
Reputation : 13
Age : 29
Mjesto : Sarajevo

[ Catacomb ] Historija klana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [ Catacomb ] Historija klana   [ Catacomb ] Historija klana EmptySat Nov 20, 2010 10:16 pm

Smile Bice nastavak ABD
Na vrh Go down
https://kobk.bosnianforum.com
Sponsored content





[ Catacomb ] Historija klana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [ Catacomb ] Historija klana   [ Catacomb ] Historija klana Empty

Na vrh Go down
 
[ Catacomb ] Historija klana
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» catacomb vs cye [WIN]
» catacomb vs mF [WIN]
» [ Catacomb ] Kartice
» [ Catacomb ] Movie #1
» catacomb vs SKL [WIN]

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Catacomb TEAM # INFO :: Catacomb ; TEAM-
Idi na:  
Razmjena Bannera :
[ Catacomb ] Historija klana Dcq1ef[ Catacomb ] Historija klana 66229228[ Catacomb ] Historija klana Vcyxiu[ Catacomb ] Historija klana Dsadasdasdas Sarajevo CS 1.6 Public Server[ Catacomb ] Historija klana Untitled-1North-ArmyForumski.Net [ Catacomb ] Historija klana 2v29uolFree forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions