Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na Catacomb eSports Forum.Uzivajte!
 
HomeStrictureGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mujo i Haso

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Alice Cullen
Pocetnik
Alice Cullen


Broj komentara : 20
Points : 40
Reputation : 0
Mjesto : Zagreb

Mujo i Haso Empty
KomentarNaslov komentara: Mujo i Haso   Mujo i Haso EmptySat Oct 02, 2010 7:43 pm

Šetaju Mujo i Haso po selu i naiđu na govno. Mujo će Hasi:
- Haso, bil ti pojeo ovo govno za 1000 eura?
Misli Haso:
- Jeste gadno, ali malo se potrpim i poslije mi ostane 1000 eura u džepu. Pristajem!
Pojede Haso govno, uzme 1000 eura od Muje i nastave hodati. Opet Haso misli:
- Za 1000 eura i nije bilo tako gadno, samo je problem da će Mujo razglasiti po cijelom selu da sam pojeo govno i svi će me zezati do kraja života.
Misli i Mujo:
- E jesam glup! Ovaj se malo potrpio dok je pojeo govno i sada ima mojih 1000 eura. Hodajući tako naiđu na drugo govno i Haso će:
- Mujo, a bil ti pojeo ovo govno za 1000 euro?
- Bih!
I tako Mujo pojede govno i Haso mu dadne 1000 eura. Nastave hodati, kad će Haso:
- E moj Mujo što smo blesavi: obojca smo pojeli po govno, a niko ništa nije zaradio.
- Nema veze Haso, važno je da se pare okreću!
Na vrh Go down
zσпiiiκ_
catacomb ; Admin
catacomb ; Admin
zσпiiiκ_


Broj komentara : 677
Points : 5312
Reputation : 0
Age : 28
Mjesto : R A J V O S A <3

Mujo i Haso Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mujo i Haso   Mujo i Haso EmptySun Oct 03, 2010 2:49 pm

HAAHA!
Na vrh Go down
http://catacomb-team.com
 
Mujo i Haso
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Haso i Mujo
» MUJO I HASO
» Mujo i Haso 2
» Fata i Mujo 2
» Mujo i Mujica

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Vicevi-
Idi na:  
Razmjena Bannera :
Mujo i Haso Dcq1efMujo i Haso 66229228Mujo i Haso VcyxiuMujo i Haso Dsadasdasdas Sarajevo CS 1.6 Public ServerMujo i Haso Untitled-1North-ArmyForumski.Net Mujo i Haso 2v29uolFree forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions